KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13656442
nr 1365 6442
Johan Johansson
(1879-1951), Sverige
Blandteknik, Signerad, 1921. Motivet: 33x50cm
måndag 7 december 2020
kl 18:37:32
Johan Johansson
Läs mer om Johan Johansson